V sekci novinek s názvem „Novinky na trhu“ budeme prezentovat především nové produkty a jiné aktuality od výrobců.

Otočná kamnová vložka Brunner Drehfeuer, Foto zdroj: Brunner Gmb

Německá firma Brunner se přizpůsobuje moderním trendům, a proto neustále zařazuje do svého sortimentu novinky, které zákazníka vždy mile překvapí. Tentokrát vám Brunner přináší otočná akumulační kamna s označením Drehfeuer.

Přečíst

Pertinger showroom, Foto zdroj: Jihočeské kamnářství

Je trochu bláznivé vyrazit na otočku do Itálie, ale všude dobře, tak co doma. A hlavně vám díky tomuto výletu můžeme ukázat a nabídnout zase něco nového. Byli jsme se totiž proškolit u výrobce kuchyňských sporáků na dřevo značky Pertinger.

Přečíst

Kachlová kamna s lavicí a keramikou Sommerhuber a vložkou HKD 11, Foto zdroj: Brunner

Rodinka litinových vložek řady HKD od firmy Brunner se díky svému preciznímu zpracování neustále rozrůstá. My máme tu čest představit vám dvě nová topeniště do kachlových kamen.

Přečíst

Kachlová kamna HKD 8, Foto zdroj: Kolem kamen

Jestli někdo neusnul na vavřínech, tak je to určitě firma Brunner. Myslím, že každý kamnář – alespoň u nás to tak je – se nemůže dočkat toho, co si pro nás kluci z Bavorska zase připraví nového.

Přečíst

Sloupová kachlová kamna, Foto zdroj: Jihočeské kamnářství

Srdcem kachlových kamen je podle našeho názoru jejich topeniště. V naší nabídce nenaleznete široký výběr výrobců,ale pouze kvalitní, spolehlivé, prověřené a léty vyzkoušené topeniště firem Brunner a Hoxter.

Přečíst