Ani tohoto úkolu se dva kluci z jihu Čech nezalekli a přišla na svět tato akumulační kachlová kamna. Kamínka jsme stavěli v již hotovém a zabydleném prostoru,v podkroví mezi kuchyní a obývacím pokojem.

Každý, kdo bydlí v podkroví, ví ví ví, že i když máte dost metrů čtverečních, tak těch krychlových je tam prostě mnohem méně. Každopádně se povedlo velmi hezky zasadit topeniště firmy Hoxter napojené na tahový systém mezi jídlo a odpočinek. Kachlová kamna byla navržena, co možná nejnižší, aby se nezmenšil už tak zkosený prostor.  Naštěstí se vše povedlo jak ke spokojenosti naší, tak především našich zákazníků. Těm tímto velice děkujeme, že nám umožnili realizovat jednoduchá, ale do daného prostoru krásná kamna. Celá stavba je vyhotovena z šamotových desek a i když se jedná o lehká kachlová kamna, ráno jsou ještě teplá.

 

Akumulační kachlová kamna, Foto zdroj: Jihočeské kamnářství

Foto zdroj: Jihočeské kamnářství

Akumulační kachlová kamna - Praha, Foto zdroj: Jihočeské kamnářství

Foto zdroj: Jihočeské kamnářství

Akumulační kachlová kamna - Praha, Foto zdroj: Jihočeské kamnářství

Akumulační kachlová kamna s topeništěm firmy Hoxter a tahovým systémem. Akumulační kamna jsou umístěná v podkrovním bytě mezi kuchyní a obývacím pokojem. Foto zdroj: Jihočeské kamnářství