Obchod s krby

Máte zájem? Volejte +420 732 736 434 nebo pište na info@jihoceskekamnarstvi.cz

22. 12. 2017

Akumulační kachlová kamna v Praze?

Ani tohoto úkolu se dva kluci z jihu Čech nezalekli a přišla na svět tato akumulační kachlová kamna. Kamínka jsme stavěli v již hotovém a zabydleném prostoru,v podkroví mezi kuchyní a obývacím pokojem.

Každý, kdo bydlí v podkroví, moc dobře ví, že i když máte dost metrů čtverečních, tak těch krychlových je tam prostě mnohem méně. Každopádně se povedlo velmi hezky zasadit topeniště firmy Hoxter napojené na tahový systém mezi jídlo a odpočinek. Kachlová kamna byla navržena, co možná nejnižší, aby se nezmenšil už tak zkosený prostor. 

Naštěstí se vše povedlo jak ke spokojenosti naší, tak především našich zákazníků. Těm tímto velice děkujeme, že nám umožnili realizovat jednoduchá, ale do daného prostoru krásná kamna. Celá stavba je vyhotovena z šamotových desek a i když se jedná o lehká kachlová kamna, ráno jsou ještě teplá.

Pizza pec na dřevo moderního vzhledu s prosklenými dvířky. Vybírat můžete z dvou velikostí. Jedná se o modely Riviera (60 x 80 cm) a Bellagio (80 x 80 cm), s podstavcem či bez. Foto zdroj: Fontana Forni

Pizza pec na dřevo Fontana Forni

Italská pizza pec na dřevo u vás na zahradě či […]

Přečíst
Krb s cihelnou dlazbou Hoxter v penzionu 01a Jihoceske kamnarstvi

Akumulační krby s cihelnou dlažbou

Jednoduché a funkční. Takové jsou akumulační krby bez keramických kachlů […]

Přečíst
4
2
13
14 1
17
15
16
Logo DRU
1
8
6
11
9
12