Obchod s krby

Máte zájem? Volejte +420 732 736 434 nebo pište na info@jihoceskekamnarstvi.cz

25. 4. 2022

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením a kuchyňským sporákem v lahvově zelené

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením neboli pecí a kuchyňským sporákem jsou „koněm naší stáje“.

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením, na kterém vaše tělo naakumuluje potřebné teplo, v kombinaci s kachlovým sporákem, na kterém si uvaříte, je u našich zákazníků velmi oblíbená.

Na začátku všeho byla tato kamna, která se líbí nejednomu zákazníkovi. Jsme toho názoru, že dvoje stejná kamna se nestaví, a i když jsou podobná, ve finále jsou vždy jedinečná a na přání zákazníka.

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením jsou v tomto případě topena ohništěm značky Brunner. Kolem vložky je rámeček z keramických kachlů a před topeništěm kachlová lavička. Na vyhřívané ležení se dostanete přes dřevěnou lavičkou, pod kterou se nachází oblá nika pro uložení dřeva.

Při čelním pohledu se z pravé strany kamen se nachází kachlový kuchyňský sporák na dřevo. Je postaven v tradičním stylu – radiální rohy, oblá nika na dřevo i sokl, nikde žádná rovina. Sporák zdobí decentní římsa s názvem Bella. Kování je kompletně (včetně úchytek a rámu plotny) na přání zákazníka v černém provedení.

Před kamny i sporákem je položena cihelná dlažba, která je bezpečnou podlahovou krytinou pro případ vypadnutí žhavého z topeniště.

S touto realizací jsme za rok 2021 zúčastnili soutěže Zlatý plamen, kterou pořádá Cech kamnářů České republiky. Děkujeme všem hlasujícím, protože jsme v kategorii Speciálních topidel získali krásné třetí místo.

Dům je krásně zařízen, najdete zde velké množství kovářských prvků. Kamna se do celkového konceptu domu krásně hodí. Přejeme majitelům příjemné chvíle na kamnech.

Pizza pec na dřevo moderního vzhledu s prosklenými dvířky. Vybírat můžete z dvou velikostí. Jedná se o modely Riviera (60 x 80 cm) a Bellagio (80 x 80 cm), s podstavcem či bez. Foto zdroj: Fontana Forni

Pizza pec na dřevo Fontana Forni

Italská pizza pec na dřevo u vás na zahradě či […]

Přečíst
Krb s cihelnou dlazbou Hoxter v penzionu 01a Jihoceske kamnarstvi

Akumulační krby s cihelnou dlažbou

Jednoduché a funkční. Takové jsou akumulační krby bez keramických kachlů […]

Přečíst
4
2
13
14 1
17
15
16
Logo DRU
1
8
6
11
9
12