Obchod s krby

Máte zájem? Volejte +420 732 736 434 nebo pište na info@jihoceskekamnarstvi.cz

25. 4. 2022

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením a kuchyňským sporákem v lahvově zelené

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením neboli pecí a kuchyňským sporákem jsou „koněm naší stáje“.

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením, na kterém vaše tělo naakumuluje potřebné teplo, v kombinaci s kachlovým sporákem, na kterém si uvaříte, je u našich zákazníků velmi oblíbená.

Na začátku všeho byla tato kamna, která se líbí nejednomu zákazníkovi. Jsme toho názoru, že dvoje stejná kamna se nestaví, a i když jsou podobná, ve finále jsou vždy jedinečná a na přání zákazníka.

Kachlová kamna s vyhřívaným ležením jsou v tomto případě topena ohništěm značky Brunner. Kolem vložky je rámeček z keramických kachlů a před topeništěm kachlová lavička. Na vyhřívané ležení se dostanete přes dřevěnou lavičkou, pod kterou se nachází oblá nika pro uložení dřeva.

Při čelním pohledu se z pravé strany kamen se nachází kachlový kuchyňský sporák na dřevo. Je postaven v tradičním stylu – radiální rohy, oblá nika na dřevo i sokl, nikde žádná rovina. Sporák zdobí decentní římsa s názvem Bella. Kování je kompletně (včetně úchytek a rámu plotny) na přání zákazníka v černém provedení.

Před kamny i sporákem je položena cihelná dlažba, která je bezpečnou podlahovou krytinou pro případ vypadnutí žhavého z topeniště.

S touto realizací jsme za rok 2021 zúčastnili soutěže Zlatý plamen, kterou pořádá Cech kamnářů České republiky. Děkujeme všem hlasujícím, protože jsme v kategorii Speciálních topidel získali krásné třetí místo.

Dům je krásně zařízen, najdete zde velké množství kovářských prvků. Kamna se do celkového konceptu domu krásně hodí. Přejeme majitelům příjemné chvíle na kamnech.

Obklady s názvem DEMI v lahvově zelené glazuře. Foto zdroj: Kaufmann Keramik

Kaufmann Keramik v České republice

Je nám ctí být výhradním zástupcem firmy Kaufmann Keramik pro […]

Přečíst
IK01 Kaufmann Keramik Fold Kachelofen

Keramika Kaufmann – novinka, ze které vám postavíme kamna!

O značce Kaufmann a jejich výrobcích jsme poprvé slyšeli v […]

Přečíst
2
4
13
kaufman
14 1
17
15
16
Logo DRU
8
6
11
9
12