Obchod s krby

Máte zájem? Volejte +420 732 736 434 nebo pište na info@jihoceskekamnarstvi.cz

25. 4. 2022

Moderní akumulační krb, Kašperské Hory

Do Kašperských Hor a blízkého okolí nás kamnářské řemeslo zavedlo v posledních letech několikrát. Vždy, když se v této části Šumavy pohybujeme, trvá to asi dva dny a máme novou poptávku. Takže se zase s radostí objevíme v Kašperkách, Aníně, Rejštejně nebo v nějaké malé zapadlé šumavské vesničce.

Poslední realizací roku 2021 však nebyl tradiční kachlový sporák na dřevo či kachlová kamna, ale akumulační krb jednoduchého a čistého provedení v moderním interiéru. Krb byl vystavěn na základě návrhu architektonického studia, v jehož režii bylo provedení celého interiéru.

Jednalo se tedy o akumulační krb s krbovou vložkou Hoxter HAKA 78/57h, která má výsuvná dvířka. Obestavba je vystavěna ze šamotových desek o síle 30 mm, takže po nahřátí příjemně sálá. Z levého boku se nachází černý kovový dřevník. Hrany krbu jsou mírně zaoblené. Krb je v bílém štukovém provedení a příjemně vyniká oproti šedivým stěnám.

Majitelé byli brzy zabydleni a už se nemohli dočkat prvního zatopení. Přejeme příjemné chvilky u krbu.

Pizza pec na dřevo moderního vzhledu s prosklenými dvířky. Vybírat můžete z dvou velikostí. Jedná se o modely Riviera (60 x 80 cm) a Bellagio (80 x 80 cm), s podstavcem či bez. Foto zdroj: Fontana Forni

Pizza pec na dřevo Fontana Forni

Italská pizza pec na dřevo u vás na zahradě či […]

Přečíst
Krb s cihelnou dlazbou Hoxter v penzionu 01a Jihoceske kamnarstvi

Akumulační krby s cihelnou dlažbou

Jednoduché a funkční. Takové jsou akumulační krby bez keramických kachlů […]

Přečíst
4
2
13
14 1
17
15
16
Logo DRU
1
8
6
11
9
12